Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty Inpost) już od 150,00 zł.
Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Kłódki z grawerem

Zakochani pragną ogłosić całemu światu jak wielką miłością darzą samych siebie. Kłódki z grawerem to jeden z wielu symboli, dzięki którym możemy pokazać sobie innym, jak bardzo się kochamy. Kłódki z grawerem mogą być piękną pamiątką, która pozostanie z nami na lata.

Kłódki z grawerem

Kłódki z grawerem to element personalizacji oraz wyjątkowości. Kłódki z grawerem nazywane są kłódkami miłości, które możemy umieścić na mostach w wielu miastach Polski. Tradycja miłosnych kłódek z grawerem przywędrowała do nas z okolic Florencji. Uczniowie szkoły Sanita in Costa San Giorgio zabierali kłódki ze swoich szkolnych szafek i wieszali je z wyznaniami miłosnymi na Ponte Vecchio. Zwyczaj ten został spopularyzowany w 2006 roku przez pisarza Federico Moccia w powieści Tylko ciebie chcę, gdzie zakochani wieszali na moście kłódki z grawerem.

Kłódki z grawerem sklep internetowy

Kłódki z grawerem są symbolem, który podkreśla wartość miłości, łączącej wielu z nas. To właśnie personalizacja w formie kłódek z grawerem świadczy o ich symbolice oraz wyjątkowości. Kłódki z grawerem to najbardziej popularne modele dostępne na rynku, które zostały docenione na całym świecie. Dzięki kłódkom z grawerem możemy obdarować bliską nam osobę wyjątkowym prezentem, który poprzez personalizację dopełni wartość ofiarowanego podarku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl